Ableton + MAX/MSP+ TOUCHDESIGNER (Sync Audio Analysis/A Simple Audio Reactive)

TouchDesigner, çok yönlü gerçek zamanlı projeler ve yeni kullanıcı deneyimleri oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz araçlarla sizi donatan bir görsel geliştirme platformudur. İster interaktif medya sistemleri, mimari projeksiyonlar, canlı müzik görselleri oluşturuyor olun, ister en son yaratıcı dürtünüzü hızlı bir şekilde prototipliyor olun, TouchDesigner yukarıdakilerin hepsini ve daha fazlasını yapmak için harika bir platformdur.

TouchDesigner sanatçılar, performansçılar ve araştırmacılar için geliştirilmiş gerçek zamanlı yaratıcılık için neredeyse sınırsız bir araçtır. Üretken ve kaydedilmiş medya ile çok özgür ve kolay bir şekilde çalışmalarını sağlar. Programlar ve gösteriler, görsel yapı taşlarının ağlara bağlanmasıyla inşa ediliyor.

TouchDesigner’da yaptığınız her şey, siz üzerinde çalıştığınız sonucu deneyimlerken gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. TouchDesigner, sürecin her adımında veri akışını görselleştirir. Deneme ve yineleme TouchDesigner’ın tasarım felsefesinin merkezinde yer alır, bu da onu hızlı prototipleme için en hızlı ve en esnek araçlardan biri haline getirir.

TouchDesigner etrafındaki dünya ile iyi çalışır. İster diğer yazılımlar, protokoller, donanım cihazları veya web olsun, birlikte çalışabilirlik için kapsamlı seçenekler TouchDesigner’ı herhangi bir ortama entegre etmenizi sağlar.